тел: +38 (050) 151-00-15, (0352) 51-00-15
ПРО НАС ПРОДУКЦІЯ КАРКАСНЕ БУДІВНИЦТВО КОМПЛЕКТАЦІЯ ОБ'ЄКТІВ ДОКУМЕНТАЦІЯ ГАЛЕРЕЯ КОНТАКТИ
Ми перевершимо
очікування наших споживачів,
ефективно працюючи для покращення якості продукції та рівня обслуговування

ТОВ «Тегрос»

Тел. +380 (352) 51-00-15
моб. (050) 151-00-15

 


завантажити каталог 
Компанiя «Тегрос» (Tegros) - офiцiйний дилер італійського виробника сандвiч-панелей фiрми «Isopan» (Ізопан).

Ми пропонуємо на українському ринку весь спектр стiнових та покрiвельних сандвіч-панелей iз спiненого пiнополiуретану та iзолюючих негорючих панелей PIR .

Також наша компанія займається виробництвом та реалізацією будiвельних оцинкованих профiлiв типу Z, C, U, Омега, що використовуються для швидкозбірних металевих конструкцiй та при монтажi вентильованих фасадів рiзноманiтної товщини та складностi.

Сучасне виробниче обладнання нашого пiдприємства дозволяє виготовляти великий спектр стандартних та iндивiдуальних профiлiв товщиною від 0.7 до 3.0 мм.

ТОВ Тегрос представляє на українському ринку весь асортимент відкатних, відкривних одно та двостворчастих дверей для холодильних і морозильних камер.

Наша компанія співпрацює з провідними європейськими виробниками холодильних і морозильних дверей, такими як Coldor (Польща), MTH (Італія), Zelazo (Польща).

Також, можемо запропонувати Вам двері українського виробництва європейської якості.

Новий напрямок, це відновлені та нові танки охолоджувачі молока з Європи www.milktank.com.ua

 

ТОВ ТЕГРОС. Сендвіч панелі Isopan. Двері морозильні, холодильні. Легкі стальні конструкції. Профнастил та фасадні елементи. Холодногнуті профілі С, Z, Ω. Охолоджувачі молока (молочні танки)